Kompletace dodávky a technické zajištění

Firma TIBA BETON CZ, výrobce betonových stavebních prvků, patří k těm podnikům, které ze své dlouholeté tradice načerpali jednu nenahraditelnou zkušenost:

Víme, že spokojenost zákazníka je naším největším ziskem.

Základem naší práce vždy byl a je pečlivě vybíraný a kontrolovaný materiál a výhradně certifikované suroviny.

Našim zákazníkům se snažíme maximálně vycházet vstříc. Na jedné straně nabízíme celou řadu standardních produktů, které odpovídají obvyklým stavebním postupům. Na straně druhé nabízíme produkty upravené či přímo vyrobené na míru dle přání našich klientů.

Osobní přístup při projednávání jejich požadavků a přání tak, abychom mohli nabídnout nejvhodnější řešení v rámci našich kvalitních produktů, je samozřejmostí.

Klientu, který si u nás z našich výrobků vybral, se snažíme pomáhat i při realizaci stavby.

Proto je součástí našich nabídek také dodávka komplexních programů, takzvaně na klíč. Tedy včetně všech prvků, které sice nejsou v našem výrobním programu, ale jsou nezbytnými součástmi programu; například u kanalizačních systémů těsnění či poklopy.

Pokud si klient nechce nebo nemůže převzít hotové výrobky v našem skladu, zajistíme pro něj transport až na místo stavby.

Na naše výrobky garantujeme 24 měsíců záruku a prakticky neomezeně poskytujeme i následné poradenství, aby byl klient v průběhu mnohaletého užívání našich výrobků stále spokojen jako v den, kdy si u nás výrobek vybral.

Budeme rádi, pokud i Vám budeme moci přispět k Vaší spokojenosti.