Péče o klienty

Naše výroba je od samého svého počátku plně podřízena spokojenosti našich klientů. Zcela samozřejmé jsou pro nás certifikované materiály nejvyšší kvality, stejně jako jejich starostlivé a pečlivé zpracování.

Nabízíme širokou škálu výrobků od železobetonových a betonových trub, přes šachty o DN 1000, 1200 a 1500, speciální šachty pro tlakovou kanalizaci, čerpací šachty, kontrolní drenážní šachty, uliční a horské vpusti, komplexní systémy prvků pro vsakování až po jímky a studniční skruže. A to jak pro velké stavební projekty, tak i pro drobné stavebníky.

S našimi klienty spolupracujeme ještě dříve, než se stanou našimi zákazníky. Již v průběhu tvorby projektu nabízíme možnost konzultací a spolupráce, například bezplatné využití našeho specializovaného software pro projektování šachet WinPlán Eurobeton.

Samotná výroba se odvíjí od přání klienta. Pokud si nevybere z rozmanité nabídky standardizovaných produktů, neboť jeho stavební záměr je zcela jedinečný, nabízíme produkty projektované a vyrobené přesně podle zákazníkových požadavků.

Naší specialitou, hojně využívanou předními stavebními společnostmi, jsou kompaktní šachtová dna vyráběná nejmodernější technologií obrábění styroporu za pomoci robotického obráběcího centra KUKA. Úhlování šachet jsme tak schopni provést po jednom úhlovém stupni přesně dle požadavků klienta.

Zákazníkům připravíme jak jednotlivé stavební prvky, tak i kompletní programy včetně prvků, které zajistíme subdodávkou.

O naše klienty se staráme vždy stejně pečlivě, ať už jde o velkou stavební firmu realizující dálniční nájezdy či velký developerský projekt, nebo o drobného stavebníka, který potřebuje studniční skruže.