Při příležitosti zahájení nové stavební sezóny 2017 jsme pro Vás opět připravili zvýhodněné ceny na vybrané výrobky .
Pro více informací navštivte prosím sekci AKTUALITY .             ______________________________________________________________________________________________________________________________

Není důležité, zda chcete postavit dálniční přivaděč či opravit studnu. 

Naše firma Vám zajistí kvalitní dodávku, profesionální zpracování a komfortní péči. Děláme to tak již více než dvacet let.

MABA EUROBETON, výrobce betonových a železobetonových stavebních prvků, působí na českém trhu již od konce minulého století. Je součástí mezinárodního koncernu společností Kirchdorfer Fertigteilholding GmbH, stejně jako například společnosti TIBA a MAbA.

Již v roce 1992 jsme zahájili výrobu na technologiích Mistral a Tornádo německé společnosti Prinzing a jako první v České republice jsme zahájili výrobu vodotěsného šachtového programu na základě DIN normy se sílou stěny 120 mm a elastomerovým těsněním ve spoji.

V roce 2012 jsme nebývale rozšířili jak výrobní prostory, tak výrobní program. Centrem výroby betonové směsi je dnes moderní počítačem řízená věžová betonárka s dvěma mísícími centry o užitném objemu 2m 3 a systémem planetového mísení. Kromě toho jsme investovali do nejmodernější technologie MAGIC 2500, rakouské společnosti SCHLÜSSELBAUER.

Naší základní produkcí jsou železobetonové a betonové trouby, šachty o DN 1000, 1200 a 1500, speciální šachty pro tlakovou kanalizaci, čerpací šachty, kontrolní drenážní šachty, uliční a horské vpusti, komplexní systém prvků pro vsakování, jímky a studniční skruže. Stali jsme se jediným výrobcem vibrolisovaných skruží o DN 1500, 2000 a 2500 mm v Čechách. Tyto prvky jsou využívány pro systém VSAK – nakládání se srážkovými vodami

Úhelným kamenem dodávek prvků pro kanalizace jsou pak kompaktní šachtová dna vyráběná nejmodernější technologií obráběním styroporu za pomoci robotického obráběcího centra KUKA. K výrobě kvalitních šachtových den je, stejně jako v celé západní Evropě, využívána samozhutňující betonová směs.

Více než dvacetileté zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi, nejlepším materiálem a solidním zázemím velké firmy nám daly nenahraditelnou zkušenost:
Víme, že spokojenost zákazníka je naším největším ziskem a budoucností naší firmy.

PRODUKTY DOKUMENTY
KE STAŽENÍ
SLUŽBY
KLIENTŮM
O NÁS